+420 603 937 351

O nás

Hledáte profesionální stomatologické služby? Potřebujete rychlou, kvalitní a bezbolestnou péči o chrup Váš či Vašich dětí? Chcete mít zdravý a krásný usměv, kterým byste oslnili své okolí , nebo snad jen hledáte odbornou radu z oblasti generální péče o zuby a dásně? Pokud ano, neváhejte a navštivte soukromou stomatologickou ordinaci MUDr. Evy Kotyzové, která svým pacientům z Jílového u Prahy a blízkého okolí poskytuje ty nejkvalitnější služby z oblasti praktického zubního lékařství a estetické stomatologie.

Zubní ordinace Jílové- Stomatologie MUDr. Eva Kotyzová

Zubní ordinace Jílové- Stomatologie MUDr. Eva Kotyzová

MUDr. Eva Kotyzová vystudovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je držitelkou osvědčení ČSK (praktický zubní lékař, atestace I. stupně, 1981), kterého dosáhla v rámci programu celoživotního vzdělávání. V současné době se paní doktorka věnuje své soukromé stomatologické praxi v Jílovém u Prahy, kde společně s ní působí i plně kvalifikovaný zdravotní personál, který dohromady s moderním lékařským vybavením a celkově příjemným prostředím ordinace tvoří záruku vysoké kvality poskytovaných stomatologických služeb.

Mezi služby, které naše ordinace poskytuje, patří kromě komplexní diagnostické a preventivně-léčebné stomatologické péče o chrup všech věkových kategorií například i kompletní péče v oblasti záchovné a estetické stomatologie, odstraňování zubního kamene či endodoncie a v neposlední řadě pak i ucelená péče v oblasti zubní protetiky, v rámci které našim pacientům nabízíme velmi široké spektrum nejrůznějších druhů zubních náhrad a protetik.

Ve vztahu k našim pacientům si vždy zachováváme velmi profesionální a individuální přístup, který nám v kombinaci s moderními lékařskými technologiemi, mnohaletými zkušenostmi a trpělivostí, se kterou k našemu povolání přistupujeme, pomáhá zajišťovat ty nejpreciznější stomatologické služby v širokém okolí. Naším primárním cílem je – na rozdíl od jiných lékařských zařízení podobného typu – zub vyléčit a nikoli vytrhnout. Každému jednotlivému pacientovi věnujeme tolik času, kolik jeho zdravotní stav vyžaduje, což z nás v kombinaci s používáním těch nejkvalitnějších anestetik a protetických materiálů činí ordinaci, do které se pacienti velmi rádi vracejí.

Naše ordinace spolupracuje s velkými českými zdravotními pojišťovnami, jejichž kompletní přehled lze nalézt v záložce „jak probíhá spolupráce“ na těchto webových stránkách.

Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak po telefonické domluvě. Pro transfer či zavedení nového pacienta je však nutná osobní návštěva.

Na Vaši návštěvu se velice těšíme!